Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Ak Parti İlçe Başkanlığı Müracaatlarında Son Gün
 • Facebook da Paylaş
Ak Parti İlçe Başkanlığı Müracaatlarında Son Gün
 • 16-08-2017
 • 12 yorum
 • 5728 okunma
Ak Parti 2019 seçimleri öncesinde teşkilatlarda yenilenmeye gidiyor. İlçe başkanlığı için müracaatlarda bugün son gün

Kuruluşunun 16. yılını kutlayan Adalet ve Kalkınma Partisinde tepeden aşağı yenilenme devam ederken ilçelerde bu yenilenme nasıl olacak merak ediliyor.

Ak Parti Kızılcahamam İlçe kongresi Eylül ayında yapılacak, kongre tarihi yaklaşırken üç dönemdir ilçe başkanı olan Sefa Yıldırım dan sonra partinin yeni ilçe balkanı kim olacak merakla beklenirken bugün adaylık için müracaatların son günü.

Ak Parti Kızılcahamam'da vatandaşın her dönem ilgisini çeken bir parti olması dolayısı ile belediye başkanlığı aday, adaylığı sürecinde ve ilçe başkanlığı aday adaylığı sürecinde birçok adayın çıkması ile biliniyor. Tabi son sözü her zaman büyükler söylese de tabanda bu yarış devam ediyor.

İlçe Başkanlığı aday adaylığı müracaatlarında bugün son gün, şimdiye kadar Ak Parti Kızılcahamam ilçe başkanlığına aday olacağını duyuran bizim takip ettiğimiz yedi kişi var.  Kemal DOĞANOĞLU, Songül ERGELENSıdıka ARSLANOĞLUYusuf ÖZTÜRKFerhat ÜNALRecep YILDIZ, Ali İhsan AŞÜR ve son olarak aday olacağını açıklayan Belediye Meclis Üyesi Fatih ORAL, bu ismi duyulan arkadaşların dışında bugün Ak Parti Ankara İl Başkanlığına ilçede ismi duyulmamış arkadaşlarında müracaat etmesi ile bu sayının 10-11'e çıkması bekleniyor.

Süreç müracaat sonrasında Perşembe günü Kızılcahamam'da temayül yoklaması ile devam edecek, ilçe Başkanı ve yönetimi Kadın kolları ve yönetimi, gençlik kolları ve yönetimi, belediye meclis üyeleri ile partinin mahalle temsilcilerinin ilçe başkan aday adaylarına oy kullanacakları belirtiliyor.Bir kişinin üç adaya oy kullanacağı bu temayül yoklamasının ardından üç aday belirlenecek ve son sözü yukarı söyleyecek.

Tabi bu çıkan aday adayların dışında Nizami GÜLŞEN ve Süleyman ACAR gibi sürpriz isimlerinde gündeme çıkması bekleniyor 

eta saat
eşya depolama
YORUMLAR
 • yorumsuz   22-08-2017 10:15

  Göreceksiniz R.YILDIZ veya S.ACAR. Neden mi? Ya sizce?

 • Hüseyin SARI (Yağcıhüseyin Dernek Başkanı)   22-08-2017 09:34

  İlçemiz ve İlçemiz Halkınının yanında olabilecek bir hemşerimin İlçe Başkanlığına laik görülmesini ümit ediyorum. Yeni oluşacak yönetimede başarılar diliyorum. Halktan kaçan Başkan istemiyorum.

 • Mahmut Çalışkan   19-08-2017 12:06

  Sayın Ali İhsan Aşur'a Kızılcahamam İlçe başkanlığı seçimlerinde başarılar diliyorum.Kazanan Ali İhsan Aşur değil Kızılcahamam olacak.

 • Muharrem Yazıcı   17-08-2017 19:32

  Kongredeki görüntüye göre Hamza Kocaoğlu, Ali İhsan Aşur ve Kemal Doğanoğlu kongreye gidecek isimler gibi görünüyor

 • kızılcahamam sevdalısı    17-08-2017 09:57

  Kızılcahamamda ilçe başkanlığı seçimleri kızılcahamama hizmet etmeyi gönlünde yer edebilecek insanların seçilmesi gerektiğini düşünüyorum şimdiden seçilecek her kim olursa olsun kızılcahamama bir şeyler yapabilecek sorunlara çözecek ve halka tebeden bakmadan yardımcı olacak birilerinin seçilmesi dileğiyle

 • Hande Arslan   16-08-2017 22:44

  kızılcahahamı dağıtıcı değil çekip cevirici toparlayıcı başkan lazım.Siyasi çekişmelerden uzak kalan şuncu buncu değil, sulakcı bulakcı değil, çıkarcı ticaretci değil halkı tamamıyla kucaklayacak birine ihtiyaç var.Keşke halkın sevdiği simalardan birileri aday olsaydı.

 • halil   16-08-2017 17:28

  Allahtan hayırlısı

 • hamza coskun   16-08-2017 17:26

  ak partı kızılcıhamam ılce baskan adayı sayın alı ıhsan asrunn ılcedekı ınsanlara faydalı ısler yapcagına halka ıc ıce olcagına herkese yeterıncee yardımcı olcagına ınanarak hayırlı ugurlu olmasını eder basarılar dılerımmm saygılarrr

 • Nurten KARAKAŞ   16-08-2017 17:22

  İLÇE BAŞKAN ADAY ADAYIMIZ ALİ İHSAN AŞUR'UN İLÇEMİZE FAYDALI HİZMETLER SUNACAĞINA İNANARAK BAŞARILARININ DEVAMINI DİLİYORUM.

 • KADER KARAKOÇ   16-08-2017 17:17

  İlçe başkan adayımız Ali İhsan AŞUR'un ilçemize faydalı hizmetler sunacağına ,ilçemiz için en güzelini ortaya koyabilme adına gece gündüz demeden çalışmalarını sürdürdürdüğü için bu anlamlı yolda başarılar diliyorum.

 • Enver ŞAHİN   16-08-2017 16:55

  Ak Parti Kızılcahamam ilçe başkanı aday adayınız sn: Ali İhsan AŞUR 'un partinize,ilçe halkına ve TÜRKİYE mize faydalı ve yararlı olacağını inanarak hayırlı uğurlu olmasını temenni eder başarılarınızın devamını dilerim. Saygılarımla,

  0

  0

  • AHMET    23-08-2017 01:12

   Kızılcahamam'da bu ALi İhsan AŞUR'U tanıyan varsa lütfen buraya yazsın merak ettim kim bu vatandaş

   0

   0

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

Instagram
ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın