Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Ak Parti İlçe Başkanlığı için aday yarışıyor
 • Facebook da Paylaş
Ak Parti İlçe Başkanlığı için aday yarışıyor
 • 23-08-2017
 • 8 yorum
 • 6049 okunma
Ak Parti Kızılcahamam İlçe Başkanlığı için süreç başladı temayül yapıldı.30 Eylülde Kongre var

30 Eylül 2017 Cumartesi günü gerçekleşecek olan ilçe kongresinde 10 yıla yakın sürdürdüğü ilçe başkanlığı görevi sona erecek olan Sefa YILDIRIM yerine gelecek ismin kim olacağından ziyade kimin adamı halkın adamı mı yoksa, birilerinin adamı mı olacak.

 

Seçilecek olan ilçe başkanı kendisini o göreve getirenlerin menfaatleri nimi koruyacak, yoksa milletin, ilçenin menfaatlerinin yanında mı olacak, 2019 da yapılacak olan genel seçimlere partiyi götürebilecek ilçedeki kırgınlıkları bitirecek bir adayın gelmesi herkesin beklentisi.

 

Temayül Yoklaması  16 Ağustos 2017 Perşembe günü Kızılcahamam Belediyesi Nikah ve Toplantı Salonunda yapıldı.İlçe yönetim kurulu üyeleri, kadın kolları, gençlik kolları yönetimi, belediye meclis üyeleri ve mahalle başkanları ilçe başkan adayları için temayül yoklamasında oy kullandı.

Temayül yoklaması sonrasında üç aday veya dört adayın genel merkeze çağrılacağı, ve burada bir adayın kongrede ilçe başkanı olarak seçime gireceği konuşuluyor.  

 

11 isim adaylık başvurusu yaptı, bir aday çekildi, 11 aday temayüle katıldı. 12. isim Başkan olabilir

 

Ak Partiye her dönem olan ilgi bu adaylık döneminde de devam etti. İlçe başkanı olmak için Ankara İl Başkanlığına 11 isim başvuru yaptı.Başvuru yapmayan sürpriz adaylardan Süleyman ACAR'ın isimde temayüle yazıldı.

 

Ak Parti İlçe Başkanlığı İçin Müracaat Eden Adaylar

 

1- Kemal DOĞANOĞLU

2- Sıdıka ARSLANOĞLU

3- Fatih ORAL

4- Songül ERGELEN

5- Ferhat ÜNAL

6- Ali İhsan AŞUR

7- Hamza KOCAOĞLU

8- Yusuf ÖZTÜRK

9- Ayten YENİCE

10-Recep YILDIZ

11-

 

Yusuf ÖZTÜRK temayül yoklaması öncesinde adaylıktan çekildi. Temayül yoklaması sonucunda üç veya dört ismin genel merkeze çağrılacağı ve burada genel merkezin ilçe başkanını belirleyeceği konuşulurken, genel merkeze bu isimler dışında sürpriz başka bir isminde çağırılabileceği ifade ediliyor. Önümüzdeki haftalarda bu süreci hep birlikte izleyip takip edeceğiz.

Etiketler : Ak - Parti - İlçe - Başkanlığı - için - - aday - yarışıyor - -
YORUMLAR
 • Bugrahan   08-09-2017 23:38

  Adayları tanımam lakin cumhurbaşkanının da dediği gibi ben deyüp kendine ve çevresine çalışan olmasın, kendi yöresinde sevilmeyen köyüne mahallesine hizmet etmeyip bir de çevresini ikiye üçe bölen hiç olmasın, göreve birilerinin iteklemesiyle hiç gelmesin, gelince herkese ve tabii ki mahallesine köyüne de hizmet edecek biri olsun yani liyakatli ve sevilen hizmet aşkıyla yanıp tutuşan küsmeyen, kin tutmayan, kaynaştıran biri olsun var mı böyle birisi ben bilmem ancak bilenler böyle birisini bulsalar iyi olacak yoksa ülke genelinde olduğu gibi ak partinin işleri zora girecek benden söylemesi.

 • Kim mi?   02-09-2017 11:45

  Sefa gider, Kemal,Sıdıka, Fatih.Songül, Yusuf, Hamza gelir değişen sadece isimler olur.ama metal yorgunluğu aynen ama aynen devam eder. Olacaksa sırası ile Süleyman, Ferhat, Ayten, Aşur, Recep

 • yabanabatlı   25-08-2017 22:11

  sayın site yöneticisi bir önceki yorumumu yayınlamadın hakaret iftira içermeyen yorumu neden yayınlayamadın ??? gerçi sende haklısın .ne diyo bazıları sağ köşede yeğenim sol köşede başka bi yeğenim diğer iki köşedede yeğen kalmadıysa kukla gibi kullanabileceğim kişiler olsun yani kızılcahamam bizim olsun.başkalarının emeklerinin fedakarlık larının çalışmalarının hiç bir önemi yok kızılcahamam bize dedmizden kaldı diyolar ama yök öyle yağma 15 temmuzda kim nerdeydi herkes biliyo.sen bilmezsen yukarıda birileri kıymette değerde biliyo.birileride öğrenecek zamanla BEN demenin şeytan işi olduğunu BİZ diyemediğmiz sürece kaybetmeye mahkumuz kaybedecek çok şeyi olanlar korksun BEN dediği içimn saygı ve dua ile .

 • habib   24-08-2017 09:48

  ALİ iHSAN AŞUR OLURSA GENÇLERLE BİRLİKTE İLÇEDE DEYİŞİK BİR ORTAM YARATACAĞINI DÜŞÜNÜYORUM.

 • AKPli değil Akpartili   23-08-2017 23:12

  Adaylara başarılar diliyorum.Yalnız bu adayların içinden değil, o sürpriz ismin başkan olacağını düşünüyorum.Bu 11 in içinden çoğunun gelecekte bir yerlerde koltuk kapma için aday olduğunu tahmin ediyorum.Adam gibi bir adamın başkan olmasını, gönüllerin başkanı Süleyman Acar'ın başkan olmasını istiyorum.

  0

  0

  • yabanabatlı   24-08-2017 23:04

   Sevgili kardeşim bu parti kuruldu kurulalı süleyman acar ismi heP gecer fakat ne hikmetse süleyman acar pek bu işlere asılmaz.gönüllerin başkanı diyosun ya senin gönlünün başkanıdır saygı duyarım.ama onca aday dururken süleyman acarın son dakikada işin içine katılması HİÇ Bİ İŞ YAPMAYIP ÇOK İŞ YAPMIŞ GİBİ KASILAN AMA BUNU BİZİM BİLMEDİĞİMİZİ SANIP YANILAN ÇOK KIYMETLİ VEKİLİMİZİN ve ONUN kuklalarının işidir.sebep yeğenim olmazsa her dediğimize evet diyecek süleyman olsun olayıdır.bana kimse iş için gelmesin diyen lerin vekil ben başkan yeğenim danışman koordinatör diğer yeğenimde ilçe başkanı olsun kızılcahamam bizim olsun mantığının sonucudur süleyman acar olayı yoksa süleyman acarın dürüstlüğüne kişiliğine kimsenin laf etmesi haddıne deildir.Sözün özü millet kendine kukkla arıyo.

   0

   0

 • Bence   23-08-2017 13:50

  Bence İrecep.

 • HALİL   23-08-2017 12:31

  SONGÜL ABLA OLSUN

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın