Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Ak Parti İlçe Başkanı Akşam Saatlerinde Açıkladı
  • Facebook da Paylaş
Ak Parti İlçe Başkanı Akşam Saatlerinde Açıkladı
  • 20-02-2018
  • 1 yorum
  • 5702 okunma
Son Günlerin en çok konuşulan konusu MHP Çatı adayı ve yerel siyaset

Kızılcahamam'da son bir haftanın en çok konuşulan siyasi olaylarından olan ve İyi Parti İlçe Başkanı Coşkun Ünal tarafından gündeme getirilen Çatı Adayı ile ilgili bugün Ak Parti İlçe Başkanı Süleyman ACAR'dan açıklama geldi.

Partimiz Ak Parti ile Milliyetçi Hareket Partisinin ittifak görüşmeleri ve düzenlemelerinin Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Seçimi ile ilgili olmasına ve Yerel Seçimlerle ilgili herhangi bir düzenleme olmamasına rağmen asılsız gündem oluşturmak maksadıyla İyi Parti Kurucu Başkanı Coşkun Ünal tarafından bir takım dedikodu ve mesnetsiz söylentilere dayandırılarak Ak Partinin Belediye Başkan adayı çıkarmayacağı ifade edilmektedir.

Diğer Partilerin belediye başkan adayı çıkarıp çıkarmayacağını biz bilemeyiz, ama 2014 Yerel Seçimlerinde %54 oy alarak Belediye Başkanlığını 01 Kasım 2015 Genel Seçimlerinde ilçemizde %67 oy alarak İktidar olan partimizin aday çıkarmaması asla düşünülemez.

Mart 2019 da yapılacak Yerel Seçimlerde Ak Parti olarak aday çıkaracağız ve halkımızın teveccühü ile Belediye Başkanlığını tekrar kazanacağız.

Sayın Coşkun Ünal Ak Parti aday çıkarmayacak diye boşuna mutlu olmuştur. Kendisine mutluluklar dilerim.

Saygıyla arz ederim.

 

Süleyman ACAR

Ak Parti Kızılcahamam İlçe Başkanı

YORUMLAR
  • Veysel BAYRAM   22-02-2018 00:11

    2019 seçimleri için AK Parti + Mhp ittifakının/siyasetinin kararlarına saygılı olmakla beraber, Her yerel seçimde 11 - 15 Belediye Başkan aday adayı olan Ak Partinin 20"9 yerel seçimlerinde Kızılcahamam Belediye Başkan adayı olmayacak iddiası "siyaset suyunu bulandırıp bulanıkta balık avlama taktiği değil ise" KIZILCAHAMAM SİYASETİNE FİTNE SOKMAKTIR.

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın