Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Ak Parti Gençlik Kolları 6.Olağan Kongresini Gerçekleştirdi
  • Facebook da Paylaş
Ak Parti Gençlik Kolları 6.Olağan Kongresini Gerçekleştirdi
  • 16-11-2020
  • 0 yorum
  • 3256 okunma
AK Parti Kızılcahamam Gençlik Kolları 6. Olağan Kongresini yaptı. Kongreye tek aday olarak giren Taha Sarı güven tazeleyerek yeniden başkan seçildi.
Kızılcahamam Belediyesi Tiyatro ve Toplantı salonunda yapılan kongre, saygı duruşunda bulunma ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı. Divanın seçilmesinden sonra kongre başladı.
 
Kongrenin açılış konuşmasını yapan Gençlik Kolları Başkanı Taha Sarı, "Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayin Erdoğan’ın gönüldaşları ve yol arkadaşları biz gençler olarak bu kutlu davada olmaktan gurur duyuyorum.  Bağrında Türkiye gibi ağır bir sevdayı taşıyan, yılmadan yorulmadan bizlere yoldaşlık edecek güçlü, dinamik bireylerle çıktığımız bu yolda şahsıma verilmiş olan bu görevi taşımanın sevincini yaşamaktayım. Türkiye’yi dönüştürecek ve yeni Türkiye’yi kuracak olanlar bu gençlerdir. Bizim asıl gayemiz gençliğe önderlik edecek, Türkiye yılmadan, yorulmadan rehber olacak devlet bilinci aşılayacak bireyler olmaktır ak parti gençlik kolları bu dava için çalışmaktadır. Ak gençlik olarak mazlumların yanında olacağımıza, Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde bu davada yürüyeceğimize söz verdik. Ak gençlik sadece AK Partinin değil tüm ümmetin umududur" şeklinde konuştu.
 
Sarı’nın Konuşmasının ardından Ak Parti Kızılcahamam İlçe Başkanı Ahmet Barun, Belediye Başkanı Süleyman Acar, İl Gençlik Kolları Başkanı Burak Yıldız, Gençlik Kolları Genel Merkez MYK Üyesi Mustafa Burak Altunsoy ve Ankara milletvekili Zeynep Yıldız konuşma yaptı.
 
Kongrede Sosyal Mesafe kurallarına dikkat edilirken kongre heyecanla gerçekleşti.
 
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın