Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Ak Parti Eylül ayı danışma meclisi toplantısı yapıldı.
 • Facebook da Paylaş
Ak Parti Eylül ayı danışma meclisi toplantısı yapıldı.
 • 26-09-2014
 • 16 yorum
 • 5757 okunma
Ak Parti Kızılcahamam İlçe teşkilatı Eylül ayı danışma meclisi yapıldı.

Ak Parti Kızılcahamam İlçe teşkilatı Eylül ayı danışma meclisi yapıldı.

23.09. 2014 Çarşamba günü saat:19.30’da yapılan Ak Parti Danışma meclisi Toplantısına Ankara İl Başkan yardımcısı Selim Cerrah, Belediye Başkanı Muhittin Güney, Belediye Başkan Yardımcısı Fahrettin İlhan, Belediye Başkan Danışmanı ve Genel Koordinatör İhsan Taşer, Belediye Meclis Üyeleri, İlçe Başkanı Sefa Yıldırım, Kadın Kolları Başkanı Fatma Yıldız, Gençlik Kolları Başkanı Abdullah Şenli ve Partililer katıldı.

Toplantı’da açılış konuşmasını yapan İlçe Başkanı Sefa Yıldırım Eylül Ayı Danışma meclisinin hayırlara vesile olmasını dileyerek 10 Ağustosta yapılan Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde başarılı bir seçim geçirildiğini İlçemizde alınan oy’ oranının başarı göstergesi olduğunu vurguladı. Başkan Yıldırım; Partimizin birlik beraberlik içinde geçirdiği seçimlerin ardından yine bir seçim olacakmış gibi çalışmasını istedi. Parti faaliyetlerine değinen Yıldırım Belediye Başkanı Muhittin Güney ve Ekibinin ilçemiz içerisinde yaptıkları çalışmalardan dolayı Partililer adına Başkan Güney’e teşekkür etti.

Toplantıda Parti Faaliyet raporu okunarak, Kadın Kolları Başkanı Fatma Yıldız, Gençlik Kolları Başkanı Abdullah Şenli ve Belediye Meclis Üyesi Songül Ergelen yaptıkları faaliyetlerden bahsederek katılımcılara teşekkür ettiler.

Konuşmalarını yapmak üzere kürsüye gelen Kızılcahamam Belediye Başkanı Muhittin Güney Göreve geldiğimiz günden bugüne uyum içerisinde çalışmaları yürüttüğümüz İlçe başkanı Sefa Yıldırım ve Partili Arkadaşlara gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ediyorum dedi. Başkan Güney Muhalefetin yaptığı eleştirilere mahal verilmemesini ve yapılan eleştirilere karşı verecek bir cevabın olduğunu vurguladı. Başkanı Muhittin Güney; Ankara Büyük Şehir belediyesinden aldığımız hizmetlerin kısa bir zaman içinde ilçemize getirdik, onlar da getirebilirdi ama bu kadar hızlı bir şekilde getiremezlerdi üçlü olduk güçlü olduk İlçemizin menfaatlerini hep ön planda tutarak bu zamana kadar gece gündüz çalıştık ve çalışmaya devam edeceğiz inşallah diyerek Belediye tarafından yapılan sosyal ve Kültürel faaliyetlerden bahsetti.

Başkan Güneyden üç yeni proje

Belediye Başkanı Muhittin Güney konuşmasının sonunda İlçemize en kısa zamanda başlanmasını planladığı projeleri Partililerle paylaşarak, plan ve projeleri tamamlanan 3 projeyi tanıttı. İlk olarak yeni Belediye hizmet binasının yapılması, Bayrak tepe Kültür merkezi Düğün salonu çay bahçesi Projesi ve Hal içerisinde bulunan Avcılar Kulübü binasının bulunduğu yere Bay - Bayan Mescidi ve modern tuvaletler olduğunu açıkladı. Hal içerisinde Hafta sonları yoğunlaşan trafik sorununun giderilmesi için yüksek otopark sistemi uygulaması için ön çalışma başlatıldığını belirtti.

Ak Parti Eylül ayı danışma meclisinin son konuşmacısı olan Ankara İl Başkan yardımcısı Selim Cerrah; Genel siyasetten konuşarak ilçe teşkilatının yaptığı faaliyetleri yakından takip ettiklerini belirtti. Cerrah; Kızılcahamam İlçe Teşkilatını azimli çalışmalarından dolayı kutluyorum dedi.

YORUMLAR
 • kasım habalı   01-10-2014 01:20

  Kızılcahamam her hafta sonu onbin kişiyi misafir ediyor. Bu sayıyı 20-30 binlere nasıl çıkarılır. Kızılcahamam günlük turizm ve termalden nasıl daha fazla pay alır bunun üzerine kafa yorulmalı. Hiç bir alınganlığa girmeden eski-yeni proje demeden ilçeye ve halka katma değer yaratacak projelere eğilmeli. Mesela bir vadi projesi , Göksu parkı gibi, porsuk çayı gibi olabilir mi? Her şey Kızılcahamam için.

 • leyla tekin   30-09-2014 13:15

  çağ sağlık termalin kızılca hamamda yapmış olduğu ve satılaldığım devremülk 2013 te teslim edilecekti inşatı bitirip teslim edmediler başka firmaya sattılar ödediğim parayı tapuyu alamıyorum .ALLAH RIZASI için bu oyunu bitirtin hakkımızı koruyun

 • ali   29-09-2014 10:53

  büyük belediye binası altı komple hela olsun mümkünse :)

 • komik   27-09-2014 21:35

  haberin başlığına bakın..-proje bekliyenler.devamı şöyle olmalıydı..Coşkun'un projeleri..düşündüler düşündüler bi proje üretemediler....ee bi bakalım ya şu bizden öncekinin projelerine dediler ve kendi projeleri gibi sunmaya karar verdiler..he mi?

  0

  0

  • A.ER   30-09-2014 22:43

   O konuma nasıl geldiklerini bildiklerimiz eğer projeye ihtiyaç duyarsa Coşkun Başkanı arasınlar.Ondan artanlar yeter zaten.

   0

   0

  • hasan cıtak   30-09-2014 10:50

   hangı secım beyannamesınde vardı dayının bu proje goster bakalım cıtak

   0

   0

  • hasan çıtak   29-09-2014 11:27

   komik isimli arkadasım gercekten komiksin . coskun ünalın yapamadıgı projeler hayata gececek dikkatını cekerım aradakı farkı gör ..

   0

   0

 • vatandaş   27-09-2014 10:01

  anlaşıldı her yer mescid,tuvalet olacak

 • emine şahin   26-09-2014 18:39

  Çok büyük umutlarımız vardı ama hüsrana uğradık belediyecilik siyasetçilik farklı bi konu okumakla olmuyor

  0

  0

  • ahmet   30-09-2014 10:51

   sen bılıyordun sana ne olabcagını

   0

   0

  • ahmet   27-09-2014 13:33

   doğrusu şu umutlarınızı çok merak ettim.Sahi en çok ne olacak sandınız?

   0

   0

 • Cihat   26-09-2014 13:57

  Yancılık yapma editör Yorumları yayınla

 • kızılcahamamlı   26-09-2014 13:02

  Bumu büyük proje

 • AVCI   26-09-2014 11:41

  Sayın Belediye Başkanı Avcılar Kulübü Derneğinin olduğu yere tuvalet ve Mescid yapılacağından bahsediyor.O kulüp binasında 1500-2000 üyenin emeği var o bina 34 sene önceki imkanlarla üye aidatları ile yaptırılmıştır.Acaba bu kararları alırken bunların görüşü alınmışmıdır? Zaten hal içerisinde mevcut bir mescit ve kulüp Dernek binasının altında tuvalet bulunmaktadır.İlçemizin en eski Derneği olan Avcılar Kulübü Dernek üyeleri nereye gidecek.Bunlara bir yer gösterilecekmi.Sayın Başkan"ın bunlara bir açıklık getirmesi dileğiyle.

 • Aynı yere mi yapılacak   26-09-2014 11:10

  Sn. editor, belediye hizmet binası nereye yapılacak. madem böyle bir proje var yapılacak yeri de yazılmaz mı. eskisi yıkılıp aynı yere mi yapılacak Tuvaletlerin açılacağı yerler yazılıyorda yeni belediye binasının yeri neden yazılmıyor

 • bedri   26-09-2014 11:03

  yine mi tuvalet

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın