Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Ak Parti Bugün Belediye Başkan Adayları için Temayül Yaptı
  • Facebook da Paylaş
Ak Parti Bugün Belediye Başkan Adayları için Temayül Yaptı
  • 18-11-2018
  • 0 yorum
  • 2380 okunma
Ak Parti Ankara genelinde bugün temayül yoklaması yaptı.Başkan adaylarına teşkilat mensupları oy kullandı

18 Kasım Pazar günü gerçekleşecek olan AK Parti’nin temayül yoklaması öncesi Kızılcahamamı yönetmeye talip aday adayları bugün Ankara Arena stadyumunda teşkilat mensuplarının oylarını alacaklar 
Ak Parti Ankara İl Başkanı konu ile ilgili açıklamarda bulundu. Temayül yoklamasında parti teşkilatının görüşlerinin alınacağını aktaran Özcan, “Bu istişare mekanizmasının sadece bir tanesi. Bunun dışında anketler var, birebir görüşmeler var. Mevcuttaki ilçelerin, gençlik kollarımızın, kadın kollarımızın görüşmeleri var. Bu görüşmelerden sonra genel merkezimizde oluşturulan komisyon çalışmaya devam edecek. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a sunulacak ve kendisi de bu istişare mekanizmalarından gelen çalışmaları değerlendirecek” diyerek özetle şunları söyledi:
SONUÇLAR ANINDA ERDOĞAN’A GİDECEK
“Temayül yoklamamızı Ankara Spor Salonu’nda dijital bir şekilde gerçekleştireceğiz. İlk defa dijital olacak ve oraya gelen teşkilat mensubumuz kartını okutacak. Aday adaylarının ismi çıkacak ve bu şekilde oyunu kullanacak. Oy kullanan kişinin kimlik bilgileri gizli olacak. Aday adayları içinde tercih edeceği kişinin ismini bulamayıp farklı bir isim önerecekse; onu da yazabilecek. Sonuçlar anında Cumhurbaşkanımıza ve genel merkezimize gidecek. Oy sayım ya da pusula işleri de bu sayede kalkmış oluyor. Günümüz şartlarına uygun bir oylama olmuş olacak.
KARNELERİ GENEL MERKEZİMİZDE
Mevcut belediye başkanlarımız şu an çalışmalarına devam ediyorlar. Bitirilmesi gereken projelerimiz var, onlar işlerine devam etsinler. Bu zamana kadar AK Parti bayrağını güzel bir şekilde dalgalandırdılar. Onların karneleri Genel Merkez'imizde, ilçe teşkilatlarımızda var. ‘Mevcut başkanlar devam edecek mi, etmeyecek mi’ gibi sorularla ilgili olarak yerel yönetimler başkanlığımız tüm Türkiye’de çalışmalarını uyguluyor.

Etiketler : Ak - Parti - Bugün - Belediye - Başkan - Adayları - için - Temayül - Yaptı -
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın