Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Ak Parti Ankara İl 6.Olağan Kongresi Yapıldı
  • Facebook da Paylaş
Ak Parti Ankara İl 6.Olağan Kongresi Yapıldı
  • 18-02-2018
  • 1 yorum
  • 5671 okunma
AK Parti Ankara İl Başkanlığına Mustafa Nedim Yamalı yeniden seçildi.

AK Parti Ankara İl Başkanlığına Mustafa Nedim Yamalı yeniden seçildi.

AK Parti Ankara İl 6. Olağan Kongresi, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Başbakan Binali Yıldırım'ın katılımıyla Ankara Spor Salonu'nda yapıldı.

Kongrede, protokol konuşmalarının ardından oy verme işlemine geçildi.

Oy verme işleminin tamamlanmasının ardından, Mustafa Nedim Yamalı'nın 580 delegenin oyunu alarak yeniden AK Parti Ankara İl Başkanı olduğu açıklandı.

Kongreye, Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Genel Başkanı Lütfiye Selva Çam ve Ankara milletvekilleri katıldı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Etiketler : Ak - Parti - Ankara - İl - 6.Olağan - Kongresi - Yapıldı -
YORUMLAR
  • Veysel BAYRAM   19-02-2018 23:11

    2002 öncesini yaşamamış olan kardeşlerim. 1938-2002 arası Maksatlı, Zayıf, Ara rejim, Darbe Koalisyon iktidarları ile TC. abd, israil, Ab Ülkeleri, Bm, Nato vb. ile, İMF iç/dış faiz lobileri ile, içimizdeki temsilcileri Milli Şef chp , Hdp (pkk) , Fetö Vesayet/darbe, basın/medya, STK kuruluşları mensuplarının İdeolojilerini VATANINDAN çok sever anlayışları ile bunların emir ve boyunduruğu altında yönetilirken, 2002 yulında siyasi dehasını çalıştırarak Ak Partiyi kuran ve 2002 bugüne kadar tek başına iktidar olan adam gibi adam RTE ve AK Parti iktidarları ile TC.ni Milli Şef chp, Hdp pkk vb, Fetö,vb ile Dünyaya nizam veren duruma getirmiştir. Durmak yok RTE ve Ak Partiye hizmete devam dilek ve temennisi ile.

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın