Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Ak Parti 6.Olağan Kongresi Bugün Yapılıyor
  • Facebook da Paylaş
Ak Parti 6.Olağan Kongresi Bugün Yapılıyor
  • 01-12-2017
  • 1 yorum
  • 1923 okunma
Ak Parti 6.Olağan İlçe Kongresi bugün Adem Özbekler Toplantı ve nikah salonunda yapılacak

AK Partide yeni bir dönem başlıyor. 6.Olağan İlçe kongresi bugün Saat 14:00 de Adem Özbekler Toplantı ve Nikah salonunda yapılacak ilçe kongresine

Ak Parti Kızılcahamam ilçe başkan adayı Süleyman ACAR, 01 ARALIK  2017 Cuma günü saat 14:00’de Adem Özbekler Kültür Merkezinde yapılacak Ak Parti Kızılcahamam 6. Olağan Kongresine tüm Kızılcahamamlıları davet etti.

Süleyman ACAR Kızılcahamam Habere konu ile ilgili yaptığı açıklamada “14 Ağustos 2001’de Türk siyasi tarihinde ezberleri bozma hedefi ile yola çıkan, bu aziz millete güneş gibi doğan,ve  2023, 2053 ve 2071 hedeflerini koyan aziz milletimizin partisi Ak Parti’mizin bir neferi olmaktan gurur duyuyorum. Genel başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ‘Ak Parti’nin hikâyesi bir milletin aşk hikâyesi’ dediği gibi bizler de aynı aşk, aynı şevk ve aynı heyecanla bu kutlu yürüyüşe genel merkezimizin kararı ile devam diyerek, 01 ARALIK 2017 Cuma günü saat 14.00’de Adem Özbekler Kültür Merkezi’nde  büyük bir coşkuyla yapacağımız 6.Olağan Kongremize bütün dava ve yol arkadaşlarımızın yanı sıra tüm Kızılcahamamlı hemşerilerimizi davet ediyorum.

Yapacak olduğumuz Kongremizin daha şimdiden İlçemize ve ülkemize hayırlar getirmesini Cenab-ı Hak’tan niyaz ediyorum” dedi.  

Etiketler : Ak - Parti - 6.Olağan - Kongresi - Bugün - Yapılıyor -
YORUMLAR
  • Ahmet ACAR   01-12-2017 08:37

    Allah yar ve yardımcınız olsun. Hayırlı hizmetler nasip etsin.

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

Instagram
ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın