Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Ak Parti 28.İstişare Toplantısı Öncesi İlçede Bütün Oteller Doldu
  • Facebook da Paylaş
Ak Parti 28.İstişare Toplantısı Öncesi İlçede Bütün Oteller Doldu
  • 26-04-2019
  • 1 yorum
  • 2819 okunma
Ak Parti Kızılcahamam'da yapacağı 28.istişare toplantısı öncesi ilçedeki bütün oteller doldu.

Ak Parti Kızılcahamam Kampı başlıyor kamp öncesinde Kızılcahamam'da oteller tamamen doldu.İlçede hafta sonu büyük yoğunluk yaşanıyor. Esnaf ilçedeki bu yoğunluktan oldukça memnun şehir merkezinde kamp dolayısı ile büyük güvenlik önlemi alındı. Asker ve polisin kullandığı Kızılcahamam'da görmeye alışık olmadığımız araçları da görme şansı bulduğumuz Ak Parti 28.İstişare ve değerlendirme toplantısı öncesi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın şu saatlerde  gelmesi bekleniyor.

 AK Parti'nin 28'inci İstişare ve Değerlendirme Toplantısı, hafta sonu Ankara'nın Kızılcahamam ilçesinde yapılacak. Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığındaki toplantıda, yerel seçim sonuçları değerlendirilecek.
Kızılcahamam'daki Eliz Otel'de, 26- 27- 28 Nisan'da gerçekleştirilecek toplantıya, Merkez Karar Yönetim Kurulu (MKYK) üyeleri, kadın ve gençlik kolları MYK üyeleri, il başkanları, il kadın ve gençlik kolları başkanları ile büyükşehir, il, ilçe ve belde belediye başkanları, büyükşehir belediye meclis başkan vekilleri, il genel meclis başkanları ve kabine üyeleri katılacak.
Toplantıda cumartesi günü Yerel Yönetimler Başkanlığı ile Çevre, Şehir ve Kültür Başkanlığı, İçişleri Bakanlığı ile Çevre ve Şehircilik Bakanlığı; pazar günü ise Hazine ve Maliye Bakanlığı sunumları yapılacak.
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın cumartesi günü saat 10.15'te yapacağı açılış ve pazar günü saat 14.00'te yapacağı kapanış konuşmaları dışında toplantılar, basına kapalı gerçekleştirilecek.

YORUMLAR
  • aaa   30-04-2019 13:40

    milletvekilleri mi alışveriş yapmış halk pazarından :)

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın