Ana Sayfa  /  Spor  /  6 Milli Takım Kızılcahamam’da
  • Facebook da Paylaş
6 Milli Takım Kızılcahamam’da
  • 29-06-2017
  • 0 yorum
  • 5614 okunma
Kızılcahamam Spor'da takımların vazgeçemediği kamp merkezlerinden olmaya devam ediyor. İlçede 6 milli takım kamp yapıyor

Türkiye İşitme Engelliler Spor Federasyonu ve Türkiye Beyzbol, Ragbi Softbol Federasyonu Kızılcahamam’da Milli Takım Faaliyetlerini devam ettiriyorlar.

Softbol Kadın, Softbol Erkek, Ragbi A Takımı, Softbol Minikler, İşitme Engelliler Futbol Bayan ve Erkek Milli Takımları Kızılcahamam’da Spor Bakanlığına bağlı spor tesislerinde Olimpiyat ve Dünya Şampiyonalarına hazırlanıyorlar.

3 Temmuz’da Kanada’da yapılacak olan Softbol Erkekler Dünya Şampiyonası, 13 Temmuz’da Amerika’da yapılacak olan Softbol Kadınlar Dünya Şampiyonası ve Samsun’da 18-30 Temmuz tarihlerinde yapılacak olan 23. İşitme Engelliler Olimpiyatlarına hazırlanan Milli Takımlarımız Kızılcahamam Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü İlçe Stadyumu ve Soğuksu Spor Sahalarında antrenmanlarına devam ediyorlar.

2 Temmuz 22 Temmuz tarihlerinde de İşitme Engelliler Güreş Milli Takımı Kızılcahamam da yapımı bu yıl tamamlanan Güreş Milli Takımlar antrenman salonunu kullanacak.

Etiketler : 6 - Milli - Takım - Kızılcahamam’da - -
eta saat
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın