Ana Sayfa  /  Okullarımız  /  496 İlköğretim öğrencisine VİTAMİN dopingi
 • Facebook da Paylaş
496 İlköğretim öğrencisine VİTAMİN dopingi
 • 11-12-2009
 • 4 yorum
 • 11418 okunma
Kızılcahamam kaymakamlığı sosyal yardımlaşma vakfının hazırladığı sosyal proje kapsamında düzenlenen proje kapsamında evinde bilgisayarı ve interneti olan 496 öğrenciye vitamin hediye edildi.

Kızılcahamam Kaymakamlığı sosyal yardımlaşma vakfı tarafından hazırlanan sosyal proje kapsamında evinde bilgisayar ve interneti olan 496 ilköğretim öğrencisine TTNET VİTAMİN hediye etti..İlçe kaymakamı Bilal Çelik yaptığı açıklamada öğrencilerimizin internet nimetlerinden faydalı bir şekilde yararlanması için onlara bir yıllık ttnet VİTAMİN hediye etme kararı aldık Millî Eğitim Bakanlığı müfredatına uygun olarak geliştirilmiş ve internet üzerinden kullanılan bir eğitim destek aracıdır diyen ilçe kaymakamı ttnet VİTAMİN, İlköğretim 4, 5, 6, 7 ve 8. sınıf öğrenci ve öğretmenlerinin eğitim hayatını kolaylaştıracaktır diyen ÇELİK projenin maliyetinin 15 bin lira olduğunu sözlerine ekledi.
Daha sonra Çağatay ilköğretim okulunda öğrenciler tarafından hazırlanan performans ödevlerinin sergilendiği sergiyide gezen ilçe kaymakamı burada öğrencilerin yaptığı ödevleri ile yakından ilglendi ve ödevler hakkında bilgi aldı.

 

24 Kasım Öğretmenler günü nedeniyle il milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen çeşitli kategorilerde Resim, Kompozisyon, şiir, yarışması yapıldı.

 

Resim dalında Perihan Erdoğan ilköğretim okulu öğrencisi Hayrunnisa Mühürdaroğlu il birincisi oludu.Liseler arası resim dalında Öznur Paker il ikincisi Kompozisyon dalında Şeyma Arar il birincisi olarak büyük başarı elde ettiler.

 

Kızılcahamam’ı en güzel şekilde temsil eden ve ilçemize Ankara’da birçok okul içerisinde birincilik kazandıran öğrenciler ilçe kaymakamı tarafından ödüllendirildi.Kaymakamlık makamında öğenc ve öğretmenlerini ağırlayan İlçe kaymakamımız Bilal Çelik öğrencilerin göstermiş olduğu başarıdan ötürü onları kutlayarak çeşitli ödüller ile öğrencileri sevindirdi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YORUMLAR
 • bilinmiyoor   18-12-2009 15:14

  keşke sondan ikinci ve üçünçü resimlere yorum yapabilsemmm

 • BAŞARILAR DİLERİZ   14-12-2009 11:16

  Öncelikle İlçemizin 104 köyünü en az bir defa gidip görerek yol, altyapı ve diğer ekonomik-sosyal problemlerinin çözümünde olağanüstü gayretleriyle yardımcı olan Sayın Kaymakamımıza; eğitim-öğretim alanında da diğer ilçelere örnek olacak destek ve katkılarından dolayı bütün hemşerilerimiz adına teşekkür eder, saygılar sunarım. Ayrıca; gerek ailelerinin kendilerine sağladığı desteği, gerekse İlçe yöneticilerimizle birlikte okudukları okulların idareci ve öğretmenlerinin özverili emeklerini aldıkları ödüllerle taçlandıran çok kıymetli çocuklarımızı da tebrik eder, başarılarının devamını dileriz. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın gerek ailelerinin ve Devletimizin kendilerine sağladığı imkanları, gerekse bilişim çağının iletişim araçlarını en iyi şekilde kullanıp ülkelerine faydalı birer aydın olacaklarına güvenimiz tamdır. Allah yolunuzu ve bahtınızı açık, aklınızı ve kaleminizi güçlü eylesin. Durmuş KARATAŞ Akçaören Köyü Kültür ve Yardımlaşma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı www.dalaksuyuakcaoren.com

 • Kürşat yılmaz   11-12-2009 18:07

  süper bi sergi harika bende bu sergide görevliydım proje aı çarpma işlemindeki gizli örüntü

 • murat   11-12-2009 09:11

  sayın kaymakamımıza yapmış egıtımeoldugu katkılarından dolayı teşekkur eder devamını dilerim

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın