Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  2023 Vizyonumuz Konulu Konferansa Davet
  • Facebook da Paylaş
2023 Vizyonumuz Konulu Konferansa Davet
  • 04-12-2018
  • 0 yorum
  • 1584 okunma
İlim Yayma Cemiyeti Kızılcahamam Şubesi tarafından düzenlenen 2023 Vizyonumuz konulu konferans Perşembe günü yapılacak

İlim Yayma Cemiyeti Kızılcahamam Şubesi tarafından düzenlenen 2023 Vizyonumuz konulu Konferans  05 Aralık 2018 Çarşamba günü Saat:19.30 da (Yabanabat Cami Altı) Kemal Güra Kültür Merkezinde yapılacaktır. Konferansa tüm Kızılcahamamlılar davetli 

 

Muhammet Emin Akbaşoğlu Kimdir ?

Muhammet Emin Akbaşoğlu,1968’de İstanbul Gaziosmanpaşa’da dünyaya geldi. Aslen Çankırılı olan Akbaşoğlu, Küçükköy İHL ve İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun oldu, daha sonra Halkla İlişkiler Bölümünü bitirdi. İstanbul Bilgi Üniversitesi İnsan Hakları Hukukunda yüksek lisans yapmaktadır. Gaziosmanpaşa MGV İlçe Başkanlığı, (ESAM) İstanbul İl Yönetim Kurulu üyeliği görevlerinde çalıştı. 

1994 seçimlerinden sonra Gaziosmanpaşa Belediyesi’nde Özel Kalem Müdürü ve müfettiş olarak görev yaptı. 2003 yılından itibaren Adalet Bakanlığı Adli Tıp Kurumu Başkanlığında; Hukuk Müşaviri ve 1. Hukuk Müşaviri olarak çalıştı. 2011 yılında Adli Tıp Kurumu Başkan Yardımcılığına atandı. 2012 yılında gerçekleşen Uluslararası Adli Tıp Kongresi’nin (IALM) organizasyonunda görev aldı. Avrupa ülkeleri ile birlikte gerçekleştirilen Geliştirilmiş Bilirkişilik Projesi’nde yürütme kurulu üyesi olarak görev yaptı. 

İngilizce ve Arapça bilen Muhammet Emin Akbaşoğlu, evli ve 2 çocuk babasıdır.

Etiketler : 2023 - Vizyonumuz - Konulu - Konferansa - Davet -
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın